piątek, 25 kwietnia 2014

Konkurs! Pierwszy Konkurs z Nagrodami i Nepotyzmem

Najpierw serdecznie chciałabym podziękować wszystkim Czytelnikom i Czytelniczkom rozsianym po całym świecie, którzy śledzą moje przygody.


Niesamowicie cieszy mnie to, że blog w zamiarze tworzony dla moich znajomych w Polsce jest czytany przez osoby, których nie spotkałam na żywo i które trafiły na niego przypadkiem - a potem zostały na dłużej, podczas gdy moi polscy znajomi wymawiają się kiepskim internetem i brakiem czasu yrym cim cim ite pe.
Równie wielką radością napawa mnie fakt, że mam wśród osób mi znanych wiernych fanów i fanki, którzy przy spotkaniu twarzą w twarz zadają pytania o rozmaite szczegóły - "bo na blogu pisało".

Zgodnie z obietnicą rzuconą jakiś czas temu
- dorobiłam się fanpejdża na FB (i dziękuję za polubienia!). 
- a w związku z posiadaniem fanpejdża moim fanom chcę nieba uchylić i Azję Tajwańską przybliżyć w postaci nagród w konkursie.

Na czym konkurs będzie polegał?

Na udzieleniu odpowiedzi - Co to jest za wynalazek? Do czego służy?

Odpowiedzi proszę udzielać w komentarzach.
Nagrodzę odpowiedź najbliższą prawdzie (podaną jako pierwszą) oraz najbardziej kreatywną - czyli nagród będzie 4, po 2 na każdy portal. Wyniki - 5.5 o 5.55 czasu polskiego.

Konkurs będzie prowadzony równolegle na Onecie i Bloggerze. 
Tak, moje wybujałe ego istnieje w dwóch osobach, na dwóch portalach. Kiedyś tłumaczyłam - najpierw było konto na blogu onetowskim, alem się poirytowała gdy mi tydzień z rzędu onet cyrk robił i odmawiał wejścia w mój własny kokpit, a potem wykorzystałam marne 100MB oferowanej przestrzeni dyskowej i nie mogłam dodawać zdjęć... 
Więc zabrałam manatki i przeniosłam się na blogger metodą "kopiuj wklej" - ponoć w drugą stronę jest łatwiej. Ponieważ obie wersje mają swoich fanów i stałych czytelników, na razie nie rezygnuję z żadnej z nich. Wpisy pojawiają się identyczne tu i tam.

Regulamin Konkursu - Aneks
Ponieważ -zgodnie z obietnicami - w konkursie panować ma nepotyzm i kumoterstwo, swoje szanse na wygraną można zwiększyć poprzez:
- polubienie Gong Zhu Maji na FB
Yyy, ponieważ na Onecie nie umiem dodać  ładnego Likeboxa, to zainteresowanych proszę o klikanie w TEN LINK https://www.facebook.com/pages/Majia-Gong-Zhu/547436978709271- prowadzi do fanpejdża. Jednocześnie docenię doradztwo krok po kroku jak to zrobić po bożemu i ustawić ładny przycisk z automatu.
- dodanie bloga do Ulubionych/Obserwowanych/Odwiedzanych,

co uczyni Czytelnika automatycznie członkiem mej blogowej rodziny oraz kumem i znajomym. Ale chęć zachowania względnej anonimowości nie przekreśla nikogo. Ze swojej strony zobowiązuję się do nierozsyłania spamu i niemolestowania fanów. 

 Zapraszam do udziału!

6 komentarzy:

 1. Opakowanie na nitkę dentystyczną? XD OKINE :D

  OdpowiedzUsuń
 2. korektor albo taśma klejąca :) Kinga

  OdpowiedzUsuń
 3. To tajemny przyrząd do wyciskania syfów z twarzy lub tej drugiej twarzy? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Przedmiot służący absolutnie ‘do niczego’ ;) ale za to słodziutki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. opakowanie na wysuwaną żyletkę albo podpieracz do lustra :)

  OdpowiedzUsuń
 6. opakowanie na soczewki kontaktowe
  ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...